arrow-up.svg

SM „Tauras“ U10 WELLKID lygos čempionai!

2018-10-22 2018-10-22 (10:15)

Savaitgalį vykusiame WELLKID finaliniame etape, Kauno sporto mokyklos „Tauras“ 2009 m. gim. futbolininkai iškovojo čempionų taurę!

info jaunimofutbolas.lt

Wellkid lygos U-10 amžiaus divizionas

1 turas

Mažeikių SM – FA „Šiauliai“ 6:1

FA „Žalgirietis-1“ – Marijampolės FC 7:3

SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ – FM „Vilniaus Vytis-1“ 1:1

Panevėžio FA-FK „Panevėžys-1“ – Palangos SC-09 1:2

2 turas

Mažeikių SM – FA „Žalgirietis“-1 3:4

FA „Šiauliai“ – Marijampolės FC 2:1

SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ – Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 5:1

FM „Vilniaus Vytis“-1 – Palangos SC-09 3:7

3 turas

Mažeikių SM – Marijampolės FC 3:1

FA Šiauliai – FA Žalgirietis-1 2:4

Tauras-Kauno Žalgiris – Palangos SC-09 5:1

FM Vilniaus Vytis-1 – Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 3:0

Rungtynės dėl 1–2 vietų: FA Žalgirietis vs SM Tauras-FK Kauno Žalgiris 1:1 (2:3)

Rungtynės dėl 3–4 vietų: Mažeikių SM vs Palangos SC-09 4:3

Rungtynės dėl 5–6 vietų: FA Šiauliai vs FM Vilniaus Vytis-1 1:2

Rungtynės dėl 7–8 vietų: Marijampolės FC vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 2:4

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Matas Alksnys (Palangos SC-09), gynėjas Dovydas Eidukaitis (FA Žalgirietis), saugas Matas Jankauskas (Mažeikių SM), puolėjas Orlandas Janišius (SM Tauras-FK Kauno Žalgiris)

Wellkid lygos U-11 amžiaus divizionas

1 turas

„Banga“ – FA „Šiauliai“ 3:4

TFA „Milanas“-1 – SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 4:0

VJFM „Ąžuolas“ – FA „Žalgirietis“ 1:2

Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 – Klaipėdos FM-2-FK „Atlantas“ 1:2

2 turas

FK „Banga“ – TFA „Milanas“-1 8:2

FA „Šiauliai – SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 2:1

VJFM „Ąžuolas – Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 5:2

FA „Žalgirietis-1“ – Klaipėdos FM-2–FK „Atlantas“ 1:1

3 turas

FK Banga – SM Tauras-Kauno Žalgiris 4:1

TFA Milanas-1 – FA Šiauliai 3:6

Kauno VJFM Ąžuolas – Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 4:1

Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 – FA Žalgirietis-1 0:4

Rungtynės dėl 1–2 vietų: FA Šiauliai vs FA Žalgirietis-1  1:0

Rungtynės dėl 3–4 vietų: FK Banga vs VJFM Ąžuolas 2:4

Rungtynės dėl 5–6 vietų: TFA Milanas-1 vs Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 6:3

Rungtynės dėl 7–8 vietų: SM Tauras-FK Kauno Žalgiris vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 0:3

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Artiom Šankin (TFA-Milanas-1), gynėjas Adomas Buikus (FA Žalgirietis), saugas Gustas Vaičiūnas (FA Šiauliai), Vakaris Jurgutis (FK Banga).

Turnyro nuotraukos: https://www.facebook.com/Jaunimofutbolas/


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku