arrow-up.svg

LFF II lygos pietų zonoje – bronzos medaliai

2017-11-20 2017-11-20 (12:03)

Savaitgalį finišavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos pietų zonos pirmenybės. „Kauno Žalgirio“ B ekipa, kurios pagrindą sudaro Kauno sporto mokyklos „Tauras“ (1998 – 2002 m.gim.) auklėtiniai, II lygos sezoną baigė su bronzos medaliais.

Paskutinėse sezono rungtynėse sprendėsi kauniečių pozicija turnyrinėje lentelėje. „Kauno Žalgirį“ dvikovoje su NFA futbolininkais tenkino lygiosios,  jog sezoną baigtų antri, tačiau didžiąją rungtynių dalį laikytas rezultatas 2:2, išslydo paskutinėmis rungtynių minutėmis. Ilgą laiką mažumoje rungtyniavę kauniečiai, 90+3′ minutę pripažino varžovų pranašumą 2:3.

Nors paskutinės sezono rungtynės buvo nesėkmingos, pirmenybės suteikė neįkainojamos patirties mūsų futbolininkams.

Sveikiname trenerį Dainių Bučmą bei „Kauno Žalgiris“ B komandą!

Visi rezultatai ir statistika: II lyga pietų zona