arrow-up.svg

Kauno sporto mokyklos „Tauras“ regbininkai jaunučių II turo nugalėtojai

2018-05-21 2018-05-21 (09:28)

Kaune įvyko Lietuvos jaunučių A regbio čempionato II turas. Jame nugalėjo Kauno „SM Tauro-Ąžuolo“ komanda.

Kauniečiai pusfinalyje 38:0 nugalėjo Šiaulių „SM Klevo-ŠUG“ ekipą, o finale po pratęsimo 12:7 (7:7) įveikė Šiaulių „SM Klevo-Zoknių“ jaunuosius regbininkus.

Mažajame finale Šiaulių „Vairas-Citma“ 40:0 nepasigailėjo „SM Klevo-ŠUG“ ekipos. Penktąją vietą užėmė Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“, šeštąją – Plungės „SRC-Dorbė“, septintąją – Panevėžio „KKSC-Klevas“.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo „SM Tauro-Ąžuolo“ narys Karolis Liaukus (80 tšk.).