arrow-up.svg

Kauno sporto mokykla „Tauras“ bendradarbiaus su Brno miesto futbolo klubu

2017-12-04 2017-12-04 (15:10)

Kauno sporto mokyklos „Tauras“ atstovai viešėjo Čekijoje, kur užmezgė bendradarbiavimo ryšius su Brno „Zbrojovka“ futbolo klubu.

Kauno miesto savivaldybė tęsdama bendradarbiavimą su Brno, Kauno sporto mokyklos „Tauras“ atstovams ir jauniesiams  futbolininkams suteikė galimybę apsilankyti antrame pagal dydį Čekijos mieste bei sustiprinti bendradarbiavimo ryšius sporto srityje. Kauno ir Brno miestų partnerystė prasidėjo dar 1994 m., kuomet buvo pasirašytas Ketinimų protokolas.

Kauno sporto mokyklos „Tauras“ delegacija , pasinaudodama Kauno miesto savivaldybės parama, gruodžio pirmąjį savaitgalį praleido Brno.

Pirmosios dienos metu vyko trenerio Audriaus Statkevičiaus ir jo vadovaujamos SM „Tauras“ U-16 komandos susitikimas su vietos FC „Zbrojovka“ U-16 ekipa. Draugiškose rungtynėse netruko gražių epizodų bei įvarčių, tačiau po finalinio teisėjo švilpuko teko pripažinti minimalų varžovų pranašumą. Garbingai kovoję kauniečiai rungtynes baigė rezultatu 4:3. Mūsų komandoje dublį atliko Rokas Mazur bei dar vieną įvartį pridėjo Povilas Gavorka.

Antroji diena buvo skirta bendravimui su „Zbrojovka“ klubo vadovais, kurie svečius iš Kauno priėmė ypatingai šiltai. Pristačius Kauno sporto mokyklos „Tauras“ bendradarbiavimo tikslus, buvo teigiamai įvertinti kauniečių norai. Taip pat mūsų delegaciją aplankė Lietuvos nacionalinės rinktinės bei FC „Zbrojovka“ komandos gynėjas Tadas Kijanskas, kuris papasakojo apie Čekiją, Brno miestą bei ypatingai profesionalų šalies požiūrį futbolo atžvilgiu.

Įspūdžių kupiną vizitą kauniečiai baigė stebėdami Čekijos aukščiausios lygos čempionato rungtynes, kuriose susitiko FC „Zbrojovka“ ir Europos taurės turnyre dalyvaujanti FC „Zlin“ ekipa.

Užsibrėžtus tikslus pasiekėme, pavyko susitikti su „Zbrojovka“ klubo darbuotojais, kurie yra atsakingi už jaunimo futbolą ir aptarti būsimo bendradarbiavimo galimybes. Pirmasis žingsnis atliktas, 2018 metais mūsų jaunieji futbolininkai (2006 m.gim.), rugpjūčio 10 -12 dienomis dalyvaus Brno mieste vykstančiame tarptautiniame turnyre. Taip pat lauksime į Kauną atvykstančių „Zbrojovka“ futbolininkų bei nuolatos palaikysime artimą ryšį. Ateityje planuojama keistis ne tik futbolo komandomis, bet suteikti galimybę treneriams stažuotis Brno miesto klube, susipažinti su jų treniruočių metodika, – teigė Kauno sporto mokyklos „Tauras“ direktorius Laimis Bičkauskas.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku