arrow-up.svg

Baigėsi 7×7 Lietuvos vaikų čempionatų finalinis etapas

2017-10-23 2017-10-23 (12:05)

Spalio 21–22 dienomis Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže surengtos Lietuvos vaikų 7×7 čempionatų finalinės varžybos.

lff.lt

Stipriausia 2007 m. gimimo komanda tapo Vilniaus FM, kuri finale 3:2 įveikė Kauno VJFM „Ąžuolą“. Bronzos medalius pelnė Panevėžio FA-1, įveikus 2:1 klaipėdiečius.

Tarp 2008 m. gimimo komandų pajėgiausia buvo Vilniaus FA „Žalgiriečio“ ekipa. Vilniečiai finale 7:3 nugalėjo Gargždų „Bangą“. Trečią vietą užėmė Klaipėdos FM po pergalės 3:1 prieš šiauliečius.

Tuo tarpu kauniečiai dėl prizinių vietų nekovojo bei finalinėje rikiuotėje abi SM „Tauras“ ekipos liko šeštoje vietoje.